صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: در ساعت 15:00، 8 دی‌ماه یک مورد نزاع بین عوامل دو نمایشگاه خودرو در شهر ماشین همدان به فوریت‌های پلیسی 110 اعلام که با حضور به موقع و مقتدرانه عوامل انتظامی در محل؛ 7 نفر از منازعین دستگیر، یک قبضه سلاح غیر مجاز با پنج پوکه مربوطه، یک تیغه قمه و چند چماق و میله آهنی کشف شد.
به گزارش هگمتانه، حسین بشری ادامه داد: پرونده با دستور مقام قضایی به پلیس امنیت ارجاع و با تلاش‌های به عمل آمده مجدد یک قبضه سلاح وینچستر بکارگیری شده در درگیری کشف و یک نفر دیگر از منازعین دستگیر گردید.
وی افزود: شناسایی سایر منازعین و تلاش برای دستگیری سایر عوامل در دستور کار قرار گرفته ضمن اینکه علاوه بر پلمب هر دو نمایشگاه؛ متهمین دستگیر شده روانه زندان شدند.
درگیری بابت معامله نبوده است
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌های اتومبیل همدان نیز در گفتگو با هگمتانه اظهار کرد: این درگیری بابت هیچ نوع معامله‌ای نبوده بلکه صرفا بچه‌بازی بوده و بین دو فرد کم‌سال رخ داد.
حمید ده‌پیازی ادامه داد: در ابتدا دو فرد حدود 13 یا 14 سال با یکدیگر درگیر میشوند که متعاقب آن بزرگترها به جای مدیریت ماجرا اوضاع را پیچیده‌تر می‌کنند.
وی با تأیید تیراندازی و زخمی شدن تعدادی از منازعان افزود: متأسفانه به دلیل اینکه واحدهای صنفی ما کنار یکدیگر قرار دارند ما چندین و چند سال است که شاهد این قبیل ماجراها هستیم.
ده‌پیازی با بیان اینکه خوشبختانه با ورود به موقع نیروی انتظامی ماجرا مدیریت شد، ادامه داد: در این بین 7 نفر دستگیر و دو واحد به دلیل برهم زدن نظم عمومی پلمب شدند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: