صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۶۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Thursday 2021 (Apr) 15

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری با تنوع نامزدها از نظر افکار و دیدگاه سیاسی به طور حتم افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش هگمتانه، حجت الاسلام احمدحسین فلاحی روز سه شنبه اظهار کرد: البته تنوع دیدگاه و سلیقه سیاسی نامزدها براساس قانون و تأیید مراجع ذیصلاح و شورای نگهبان باید باشد به نحوی که شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه، پرشور و حداکثری در سال 1400 باشیم.

وی با بیان اینکه مشارکت مردم باید آگاهانه، خردمندانه و با بصیرت باشد، تصریح کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رأی با علم و آگاهی و شناخت دقیق افراد باشد تا نتیجه این مشارکت گسترده و حداکثری منجر به بهترین انتخاب با هدف آینده‌ای بهتر برای ایران اسلامی و رشد و توسعه همه جانبه و پایدار کشور و خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب به اقشار مختلف جامعه شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: میزان مشارکت و انتخابات مردم در انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی علاوه بر ارتقای جایگاه ایران در جهان، نشانه مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اینکه یکی از مؤلفه‌های مهم در میزان مشارکت و همچنین انتخاب درست، توجه به رهنمودها و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: تبیین دقیق و درست آرمان‌های انقلاب و همچنین دستاوردها، پیشرفت‌ها و توانمندی‌های ایران اسلامی در 42 سال گذشته از جمله اقداماتی است که در میزان مشارکت و همچنین انتخاب صحیح مردم بسیار مؤثر است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مقایسه سطح رشد، توسعه و تعالی ایران اسلامی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی با کشورهای منطقه از جمله عربستان و حتی مصر به خوبی نشان دهنده رشد و پیشرفت چشمگیر کشور در 4 دهه اخیر است.

حجت الاسلام فلاحی اظهار کرد: البته در مسیر آگاهی بخشی به مردم برای انتخاب درست، باید از تخریب افراد و زیر سؤال بردن تلاش و خدمات دولتمردان و مسؤولان به جد پرهیز کنیم چراکه تخریب افراد به هیچ عنوان موجب کسب موفقیت و رشد و پیشرفت نمی‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقاد سازنده و مطالبه گری بر اساس انصاف و قانون تنها راهکار رفع مشکلات برای تأمین رفاه و آسایش مردم است، گفت: حضور افراد توانمند، شناخته شده و دارای توان مناسب برای مدیریت کشور به عنوان نامزد انتخابات به طور قطع منجر به حضور گسترده و حداکثری مردم خواهد شد.

وی با اشاره به برخی تحلیل‌های سیاسی در پیش‌بینی مشارکت پایین مردم در انتخابات 1400، تصریح کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات مهمترین عامل برای اقتدار کشور در سطح ملی و معادلات بین‌المللی است چراکه نتیجه مشارکت گسترده و آگاهانه مردم، انتخابی درست در مسیر اداره امور کشور و زمینه سازی برای رشد و پیشرفت همه جانبه خواهد شد.

به نقل از ایرنا، وی بیان کرد: میزان مشارکت مردم در انتخابات تأثیر قابل توجهی در بهبود شرایط و همچنین ارتقای سطح عظمت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه منطقه‌ای و جهانی، افزایش امنیت ملی و رونق اقتصاد و بهبود معیشت دارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: