صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : باغبان صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
دی
۱۳۹۹

شماره
۴۷۱۳

امروز: ۲۹ (دی) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2021 (Jan) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از حضور 20 استاد حوزه علمیه همدان بر مزار سردار سلیمانی خبر داد و تأکید کرد: انتقام سخت خون حاج قاسم، با محو شدن حیفا و تل‌آویو صورت خواهد گرفت.

به گزارش هگمتانه، حجت الاسلام سید جلال رضوی مهر رئیس مجمع طلاب و فضلای همدان با اشاره به سفر طلاب و فضلای همدانی به شهر کرمان و زیارت مزار شهید سلیمانی، اظهار کرد: طلاب و فضلای همدانی برای زنده نگاه داشتن یاد سرداران سپاه اسلام، حرکت جهادی را در زیارت مزار شهید سلیمانی از همدان تا کرمان و از سردار همدانی تا سلیمانی اجرا کردند و سلام این دو فرمانده ارشد سپاه قدس را با خود حامل بودند.

وی با اشاره به حضور 20 نفر از اساتید و فضلای همدانی در این سفر، گفت: امروز باید روح مقاومت خانه به خانه، نفر به نفر و سینه به سینه برخاسته از مکتب جهادی امام(ره) و رهبر انقلاب، در جامعه با نشاط استمرار پیدا کند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه انتقام سخت خون شهیدان مدافع حرم به خصوص حاج قاسم، با محو شدن حیفا و تل‌آویو صورت خواهد گرفت، مطرح کرد: ان‌شاءالله همراه با مردم مبارز فلسطین و نیروهای مقاومت، در سرزمین‌های آزاد شده از اشغالگران صهیونیست بتوانیم سالگرد حاج قاسم سلیمانی را اقامه کنیم.

وی افزود: لازم است تا در کرمان دانشگاه بین‌المللی فنون نظامی برای تقویت مقاومت احداث شود و با پذیرش دانشجو از داخل و خارج از طریق آموزش مکتب حاج قاسم در رشته‌های مختلف، پرچم مبارزه با امپریالیسم و صهیونیست را از میدان علم، همچنان برافراشته نگه داریم.

حجت الاسلام رضوی مهر با بیان اینکه حاج قاسم احیا کننده ارزش‌های معارف دین خدا بود، گفت: امروز با خدای خود عهد خواهیم بست تا مانند شهید سلیمانی با صلابت در راه مقاومت جان خود را فدا نموده و مکتب اسلام را یاری نماییم.

وی اظهار کرد: یکی از مثال‌ها حمزه سیدالشهدا و مالک اشتر در توانایی و در مبارزه با دشمن، عدم سازش و عدم اعتقاد به مذاکره را می‌توان قاسم سلیمانی نام برد.

رئیس مجمع طلاب و فضلای همدان حاج قاسم را شخصیتی نافذ البصیره و مطیع رهبر عنوان و ابراز کرد: حاج قاسم سرآمد شهیدان بین‌المللی است که باید کتاب زندگی این قهرمان ملی و چهره سرشناس به عنوان درسی برای آیندگان تدریس شود و یادمان او در هر گلزار شهدایی نصب شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: