صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه افزایش قیمت تخم‌مرغ از سوی اتحادیه مرغداران صورت گرفته است، از کاهش قیمت تخم‌مرغ در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش هگمتانه، داریوش صفاری اظهار کرد: افزایش قیمتی که در تخم‌مرغ دیده شده، به علت افزایش قیمت از طرف اتحادیه مرغداران بوده است که در چند روز آینده با کاهش قیمت تخم‌مرغ مواجه می‌شویم.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خاطرنشان کرد: در حال حاضر فروش تخم‌مرغ بیشتر به صورت کیلویی است که کیلویی 14 هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی با بیان اینکه قیمت لبنیات براساس ستاد تنظیم بازار در تاریخ هفتم تیرماه 99 افزایش پیدا کرده است، یادآور شد: محصولات لبنی مثل شیر بطری یک لیتری 1.5 درصد چربی به قیمت 5600 تومان و شیر بطری یک لیتری با دو درصد چربی به 5900 تومان رسیده که براساس میزان درصد چربی، قیمت‌ها متفاوت است.

صفاری با بیان اینکه افزایش قیمت لبنیات به علت افزایش قیمت شیرخام بوده است، افزود: شیر یک لیتری با سه درصد چربی به قیمت 6500 تومان و با 3.2 درصد چربی 6600 تومان، ماست کم‌چرب 900 گرمی 1.5 درصدی به قیمت 6600 تومان، ماست پرچرب سه درصد 7300 تومان و ماست دبه‌ای دو و نیم کیلویی کم‌چرب 1.5 درصد 17 هزار و 500 تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

به نقل از ایسنا، وی با اشاره به اینکه قیمت مرغ در بازار همدان بین 16 تا 17 هزار تومان است، اظهار کرد: چند عامل منجر به افزایش قیمت مرغ در بازار شده که از جمله افزایش قیمت نهاده‌ها و میزان تقاضای بازار بوده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: