صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: مدیریت شهری تشخیص اولویت‌هاست.
به گزارش هگمتانه، حجت الاسلام ناصر صفری افلاکی بیان کرد: بدیهی است که نوسازی جدول و سنگ‌فرش‌ها به ویژه در خیابان‌های اصلی هم موجب تمیزتر جلوه نمودن شهر می‌شود و هم فعال بودن شهرداری‌ها را در مناطق مختلف به چشم عموم مردم می‌کشد.
وی با طرح این سوال که آیا توده مردم از معضلات بزرگ تری که جز با همت شهرداری قابل حل نیست آگاهند؟! تأکید کرد: تغییر جدول و جالیز و آسفالت‌های غیر ضروری موجب هدر رفت بخش عظیمی از بودجه شهرداری می‌شود.
صفری افلاکی با ابراز تاسف از صرف نادرست بودجه در دهه‌های اخیر و با تأکید بر اینکه نباید مصداق خانه از پای بست ویران است/ خواجه در فکر نقش ایوان است، باشیم گفت: اگر در 3دهه اخیر بودجه درست هزینه می‌شد امروز شاهد بسیاری از گره‌های کور و پیچیده در شهر و برخی از محلات نبودیم.
به نقل از کانال اطلاع رسانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان، صفری افلاکی با تأکید بر اینکه مدیریت شهری یعنی تشخیص اولویت ها، گفت: این آفت در مدیران شهری موجب شده بود که گاهی پروژه‌های بزرگ مقیاس را نیز به خاطر زیبایی و دکور شهری اجرا کنند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: