صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳
مرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۴۹

امروز: ۴ (مرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2021 (Jul) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: با حکم شهردار همدان و با تقدیر از زحمات محمدمهدی درگاهی، سید حسین معصوم‌زاده سرپرست حوزه شهردار همدان شد.

به گزارش هگمتانه، شهردار همدان ظهر دیروز در آیین تکریم و معارفه سرپرست حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر همدان گفت: مسؤولیت‌پذیری در جمهوری اسلامی به مثابه امانت حق‌الناس است بنابراین تا آخرین لحظه مسؤولیت به تکالیف خود عمل خواهیم کرد.

عباس صوفی گفت: شأن خدمت به شهروندان موهبت الهی است و کار در شهرداری خدمت بی‌واسطه به بدنه جامعه مدنی است و این فرصت را غنیمت شمرده و خدا را شاکریم.

وی افزود: محمدمهدی درگاهی در طول مدت خدمت خود به عنوان مدیر حوزه شهردار مساعی و برنامه‌ریزی ارزنده‌ای بجا گذاشت و پس از استقرار وی به عنوان مدیر بازرسی کل شهرداری، لازم بود این سنگر به یکی از نیروهای مجرب و خردمند این نهاد سپرده شود که با مشورت‌های صورت گرفته سیدحسین معصوم زاده با سابقه دیرینه و تجربه ارزشمند سپرده شود.

صوفی در ادامه با ذکر این نکته که کار در شهرداری، دشواری اما حلاوت خاص خود را دارد تصریح کرد: شهر به مثابه یک موجود زنده هر لحظه نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد اما برای اداره کردن شهرداری و تأمین پیش نیازهایی از جمله حقوق و مزایا و نیز پرداختن به تعهدات انجام شده در روزهای عادی روزانه به تأمین حدود پنجاه میلیارد ريال بودجه نیاز است که این فقط مختص اوضاع عادی است.

وی همچنین تأکید کرد: فارغ از هر رخداد و تصمیمی برای شهر همدان آرزوی بالندگی و پیشرفت داریم و امید که اتفاقاتی خوب به نفع شهروندان شایسته همدانی رقم بخورد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: