صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳
مرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۴۹

امروز: ۴ (مرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2021 (Jul) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از افتتاح سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان طی دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش هگمتانه، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در بازدید از سایت جدید نمایشگاه بین‌المللی استان همدان اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی شهر که مشکلات از قبیل ترافیک ایجاد می‌کرد فضای محدود نمایشگاه بود که سایت جدید محوطه گسترده‌ای دارد و بازدیدکنندگان می‌توانند راحت‌تر از نمایشگاه بازدید کنند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌ها سهم مهمی از اقتصاد کشور و هر استان را به خود اختصاص داده‌اند گفت: نمایشگاه بهترین فضا برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است ضمن اینکه این سایت جدید می‌تواند برای غرب کشور و همسایگان غربی تبدیل به مقر شود تا با ارتباط بین تولیدکنندگان داخلی، توسعه صادرات هموارتر شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق پیش‌بینی‌ها انتظار بر این است طی دو ماه آینده این نمایشگاه به بهره‌برداری برسد تا مردم بدون دغدغه از نمایشگاه استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان نیز با بیان اینکه امیدواریم با افتتاح سایت جدید نمایشگاه بتوانیم به استانداردهای موردنظر در نمایشگاه‌های بین‌المللی برسیم، گفت: سایت فعلی درخور شأن استان همدان به‌عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین نیست.

حمید گلی‌پور با بیان اینکه این پروژه از سال 1394 شروع شده و به دلایلی متوقف شده بود که در حال حاضر یک سال است دوباره روند احداث آن آغاز شده، ادامه داد: این سایت جدید در 20 هکتار بنا خواهد شد و بخش اول آن نیز با 8 هزار مترمربع و با هزار پارکینگ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با تأکید بر اینکه در سایت جدید خدماتی همچون کافی‌شاپ، غذاخوری، خدمات عمومی و پارکینگ به‌صورت استاندارد ارائه خواهد شد، بیان کرد: در این باب مباحث زیست‌محیطی و نیز مناسب‌سازی معابر برای توان‌یابان مورد توجه است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: