صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۱۹

امروز: ۲۸ (خرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Jun) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: در مراسمی با حضور سرپرست شهرداری منطقه چهار و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان از 10 شهروند برگزیده در پویش کاشت 8 هزار گل محمدی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سرپرست شهرداری منطقه چهار در این مراسم گفت: شهرداری منطقه چهار در آستانه ورود به سال جدید، 8 هزار گل محمدی بین شهروندان توزیع کرد و همراه با این اقدام، پویشی هم راه‌اندازی شد که شهروندان عکس‌های خود را از کاشت این گل‌ها برای ما ارسال کردند.

مجید شاکری با تشکر از همراهی شهروندان در این پویش گفت: بسیار خوشحالم که شهروندان در مسائلی که در شهر و از سوی مدیریت شهری اتفاق می‌افتد عکس العمل نشان می‌دهند و این حضور و اعلام نظر قطعا در پیشرفت و زنده‌بودن شهر مؤثر است.

وی با اشاره به شعار «شهر ما خانه ماست» گفت: معمولا این شعار، شهروندان را یاد نظافت و پاکیزگی می‌اندازد ولی یکی از ابعاد مهم این عبارت، سرسبزی، طراوت و فضای سبز شهر است که باید در زندگی شهروندان، هم داخل خانه و هم فضای شهری نمود داشته باشد.

شاکری تأکید کرد: امیدوارم با کمک شهروندان و با همکاری سازمان فضای سبز شهرداری همدان بتوانیم در حوزه فضای سبز، اقدامات ارزنده‌ای که شایسته شهرمان است انجام دهیم.

در ادامه شهروندان خاطرات خود را از کاشت گل‌محمدی بیان کردند و از اقدام پسندیده شهرداری منطقه چهار قدردانی نمودند و خواستار ادامه چنین برنامه‌هایی از سوی شهرداری شدند.

در پایان این مراسم و با حضور حسین خانجانی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان از 10 برگزیده این پویش تقدیر شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: