صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۱
اردیبهشت
۱۴۰۰

شماره
۴۷۹۱

امروز: ۲۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Tuesday 2021 (May) 11

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: رئیس هیأت کبدی استان همدان از برگزاری چالش عکس هنری ورزشی در میان ورزشکاران خبر داد.

سید مصطفی موسوی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به شیوع موج چهارم ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌های ورزشی این هیأت در نظر دارد برای حفظ آمادگی ورزشکاران خود چالش عکس هنری ورزشی برگزار نماید.

وی هدف از برگزاری این چالش را حفظ آمادگی، ترویج ورزش در خانه و افزایش روحیه ورزشکاران بیان کرد.

موسوی حفظ سلامت ورزشکاران را در ایام کرونایی بسیار مهم دانست و گفت: اولویت اول ما در ورزش حفظ سلامت ورزشکاران و مربیان ورزشی است.

موسوی با اشاره به مسابقات کبدی در سال جاری گفت: فدراسیون کبدی مسابقات را در سطوح مختلفی برنامه‌ریزی کرده است و کبدی همدان نیز در دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه لازم هست برای حضور مقتدارانه در این مسابقات آمادگی تیم را حفظ کنیم باید تمرینات انفرادی را در دستور کار قرار دهیم.

رئیس هیأت کبدی استان همدان در پایان گفت: این چالش از میلاد امام حسن علیه السلام آغاز شده و تا عید سعید فطر ادامه خواهد داشت و ورزشکاران کبدی و سایر رشته‌های ورزشی می‌توانند آثار خود را از طریق واتساپ به شماره تماس اعلامی در پوستر برنامه ارسال نمایند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: