صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۱
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۵۹۴

امروز: ۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Apr) 20

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از 17 هزار رأی اولی‌ در استان همدان با شرکت در انتخابات در سرنوشت جامعه سهیم خواهند بود.
به گزارش هگمتانه، رسول شیدایی روز دوشنبه با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در ایام دهه فجر امسال برنامه‌های متنوعی از جمله محافل قرآنی، کلاس‌های جهاد تبیین و اردوهای نوجوان پیشران انقلاب اسلامی مختص شوراهای دانش‌آموزی مدارس تدارک دیده شده بود.
وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در روز بیست و دوم بهمن امسال با شهدا و پیمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند، اظهار کرد: بیش از 17 هزار دانش‌آموز رأی اولی در روز یازدهم اسفندماه همگام با مردم ایران در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان اثبات خواهند کرد.
به نقل از فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با تأکید برنقش‌آفرینی رأی اولی‌ها در انتخابات، به نقش دانش‌آموزان همدانی در سال 1357 در قالب قیام سی ام مهر ماه اشاره کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: