صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۱
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۵۹۴

امروز: ۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Apr) 20

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان از برخورد با یک واحد صنفی که لاشه بز را به جای گوسفند و سنگدان مرغ را جای گوشت گوسفندی می‌فروخت، خبر داد.
به گزارش هگمتانه، محمد ارغوان اظهار کرد: در جریان بازرسی و بازدید از واحدهای صنفی عرضه گوشت و مرغ که با حضور نماینده اداره کل تعزیرات حکومتی استان و دامپزشکی انجام شد، با یک واحد متخلف برخورد قانونی صورت گرفت.
وی افزود: این واحد متخلف که در پیاده‌راه امام(ره) واقع شده، لاشه‌های بز را با مخدوش کردن برچسب به نام گوسفند نر عرضه می‌کرد، از این واحد مقدار قابل توجهی سنگدان مرغ کشف شد که به عنوان گوشت چرخ‌کرده گوسفندی به بازار و غذاخوری‌ها عرضه می‌شد.
رئیس اتاق اصناف استان همدان با بیان اینکه پرونده این واحد متخلف با عنوان گران‌فروشی و تقلب تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد تصریح کرد: این واحد متخلف پلمب می‌شود و با نصب پرده به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
به نقل از فارس، وی با بیان اینکه تمام مواد تقلبی در همان مکان معدوم شد ادامه داد: بازرسی از این واحدهای صنفی ادامه داشته و با موارد مشابه در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: