صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۲

امروز: ۲۷ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Jul) 17

عناوین صفحه

 وزیر صمت اعلام کرد: برای افزایش تولید لاستیک در کشور اقدامات گسترده‌ای انجام شده است به تعداد کافی برای واردات لاستیک برنامه‌ریزی شده است و به زودی آرامش خوبی در این بازار ایجاد می‌شود.
 اعضای دو شبکه سازمان یافته اخلال در نظام اقتصادی، آرد و گندم یارانه‌ای به میزان 8000 تن معادل 200 هزار کیسه آرد به ارزش 1500 میلیارد ریال توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمانشاه دستگیر شدند. فعالیت اخلالگرانه این دو شبکه سبب کاهش ساعت کاری خبازی‌ها، افزایش صف خرید نان، نارضایتی عمومی و کسب مال نامشروع از کالاهای اساسی یارانه‌ای را در پی داشته است.
 وزارت آموزش و پرورش از خانواده‌ها خواست تا کلاس‌های درس بدون معلم را گزارش دهند. والدین و دانش‌آموزان، کلاس‌های درس بدون معلم را با ذکر نام استان، شهر یا روستا، مدرسه، مقطع و پایه تحصیلی به نشانی ravabetomomi1402@ در پیام رسان شاد اطلاع دهند.
 الأزهر مصر در اقدامی کم نظیر طی بیانیه‌‌ای بمباران اردوگاه جبالیا در نوار غزه را شدیدا محکوم کرد و گفت: دشمن صهیونیست این اواخر، به گرگ وحشی تبدیل شده که هاری کشتار کودکان و زنان و بی گناهان گرفته و با خوردن گوشت آن‌ها و مکیدن خون‌شان لذت می‌برد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: