صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: رئیس راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اسدآباد از اجرای عملیات نصب نیوجرسی به طول 12 کیلومتر در مسیر گردنه اسدآباد خبر داد.
به گزارش هگمتانه؛ حبیبی عالم گفت: به منظور ارتقاء ایمنی گردنه اسدآباد، تاکنون 9 کیلومتر روکش آسفالت، 14 کیلومتر تعریض و ترانشه برداری، 12 کیلومتر نصب نیوجرسی،10 کیلومتر نصب سیستم روشنایی و 8 دستگاه پل و آبرو تعریض شده است.
او افزود: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی گردنه اسدآباد که در محور ارتباطی مرکز به غرب کشور و همچنین مسیر راه کربلا واقع شده از نظر ترافیکی دارای اهمیت است.
حبیبی تأکید کرد: اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد 54 نیروی راهدار با 30 دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند.
او گفت: در ماه گذشته حدود 12 هزار کیلومتر- باند برفروبی و نمکپاشی در حوزه راه‌های شهرستان اسدآباد انجام شده که 6 هزار کیلومتر- باند آن مربوط به گردنه اسدآباد است.
رئیس راهداری اسدآباد افزود: اکنون عملیات نصب نیوجرسی در گردنه اسدآباد در حال اجرا است و امیدواریم تا قبل از آغاز سال جدید این عملیات به پایان برسد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: