کد خبر : 45601
تاریخ : 1401/11/5
گروه خبری : شهرستان

نصب نیوجرسی در 12 کیلومتر از مسیرگردنه اسدآبادهگمتانه، گروه شهرستان: رئیس راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اسدآباد از اجرای عملیات نصب نیوجرسی به طول 12 کیلومتر در مسیر گردنه اسدآباد خبر داد.
به گزارش هگمتانه؛ حبیبی عالم گفت: به منظور ارتقاء ایمنی گردنه اسدآباد، تاکنون 9 کیلومتر روکش آسفالت، 14 کیلومتر تعریض و ترانشه برداری، 12 کیلومتر نصب نیوجرسی،10 کیلومتر نصب سیستم روشنایی و 8 دستگاه پل و آبرو تعریض شده است.
او افزود: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی گردنه اسدآباد که در محور ارتباطی مرکز به غرب کشور و همچنین مسیر راه کربلا واقع شده از نظر ترافیکی دارای اهمیت است.
حبیبی تأکید کرد: اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد 54 نیروی راهدار با 30 دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند.
او گفت: در ماه گذشته حدود 12 هزار کیلومتر- باند برفروبی و نمکپاشی در حوزه راه‌های شهرستان اسدآباد انجام شده که 6 هزار کیلومتر- باند آن مربوط به گردنه اسدآباد است.
رئیس راهداری اسدآباد افزود: اکنون عملیات نصب نیوجرسی در گردنه اسدآباد در حال اجرا است و امیدواریم تا قبل از آغاز سال جدید این عملیات به پایان برسد.

  لینک
https://hegmataneh-news.ir/sl/45601