صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ورزش صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۹
اسفند
۱۴۰۲

شماره
۵۵۶۶

امروز: ۹ (اسفند) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Feb) 28

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی ملایر از دستگیری یک نفر به اتهام کلاهبرداری به مبلغ بیش از 280 میلیارد ریال با تلاش مأموران پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی از آنها با ایجاد شرکت‌های کاغذی و صوری بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات لازم و بررسی مدارک و مستندات شاکیان، با شیوه و شگردهای خاص پلیسی متهمه که اهل شهرستان ملایر و ساکن تهران بود را شناسایی و بعد از حضور در شهرستان ملایر در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
این مقام مسؤول تصریح کرد: متهمه که در مواجهه با مدارک و مستندات چاره‌ای جز اعتراف نداشت، به بیش از 280 میلیارد ریال کلاهبرداری از بیش از 80 نفر با شیوه و شگرد ایجاد شرکت‌های صوری و کاغذی و وعده سرمایه‌گذاری در بورس و پرداخت سودهای هنگفت به شاکیان اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
ساکی از شهروندان خواست هرگز فریب افراد شیادی که با عناوین مختلف و با وعده‌های دروغین و غیر قانونی قصد کلاهبرداری و دریافت مبالغ هنگفت از شما را دارند نخورده و در صورت برخورد با این گونه افراد سریعاً موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از کشف 18 کیلو و40 گرم مواد مخدر تریاک و 50 گرم سوخته تریاک با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر خبر داد.
ساکی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پی اطلاع از فعالیت مجرمانه فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر بررسی موضوع را دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی ملایر افزود: مأموران با شیوه و شگردهای خاص پلیسی از ورود مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط متهم مذکور و مخفی کردن آن در یکی از روستاهای حومه شهرستان مطلع شدند.
این مقام مسؤول بیان کرد: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی مخفیگاه متهم را شناسایی و در بازرسی از محل مقدار 18 کیلو و 40 گرم تریاک و 50 گرم سوخته تریاک را کشف و در این ارتباط دو نفر را دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری را توقیف کردند که با تشکیل پرونده متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند.
ساکی با تقدیر از دستگاه قضایی به سبب حمایت‌های مجدانه در برخورد با این بلای خانمانسوز گفت: مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های فراجا و انتظامی ملایر بوده و در این مأموریت خطیر با توزیع کنندگان عمده و خرده مواد مخدر با جدیت و مقتدرانه برخورد می‌کند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: