صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه شروع خرید گندم استان از هفته اول تیر ماه در استان آغاز شده است گفت: تاکنون بالغ بر 55 هزار تن گندم مازاد بر نیاز خریداری شده است.
به گزارش هگمتانه، امیر لاهوتیان پیش از ظهر دیروز در جلسه‌ آموزشی خرید گندم اظهار کرد: در استان همدان 55 مرکز خرید گندم شامل کارخانجات آرد، عوامل بخش خصوصی و دولتی و مباشرین تعاون روستایی امر خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را بر عهده دارند.
وی با تأکید بر اینکه شروع خرید گندم استان از هفته اول تیر ماه در استان آغاز شده است افزود: تاکنون بالغ بر 55 هزار تن گندم مازاد بر نیاز خریداری شده است.
معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان خاطرنشان کرد: این میزان خرید 53 درصد توسط عوامل تعاون روستایی و 47 درصد توسط عوامل زیرمجموعه شرکت غله خریداری شده است.
وی با بیان اینکه ارزش ریالی این میزان خرید بیش از 900 میلیارد تومان است تصریح کرد: تاکنون وجهی از مطالبات گندم‌کاران پرداخت نشده است.
لاهوتیان یادآور شد: لازم است مراکز خرید با سرعت در میزان خرید ثبت شده در سامانه سیفا همچنین تنظیم و بارگذاری اسناد خرید برای وصول توسط بانک کشاورزی اقدام کنند به طوری که در پرداخت وجه گندم‌کاران استان وقفه‌ای ایجاد نشود.
وی تأکید کرد: عوامل نظارتی سازمان جهاد کشاورزی استان در شهرستان‌های تابعه، در امر نظارت بر خرید اهتمام ویژه دارند.
به نقل از فارس، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در پایان اظهار کرد: افت زنی گندم در آزمایشگاه‌های مراکز خرید با حضور عوامل تشخیص و ذیحسابان که دوره‌های آموزشی و فنی را گذراندند، با دقت نظر بالا انجام می‌شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: