صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه خبر همدان: استاندار همدان با بیان اینکه در روزهای اخیر شاهد ثبات قیمت‌ها و یا روند کاهشی آنها بوده ایم، گفت: روند ذخایر راهبردی کالاهای اساسی استان نیز مناسب و روبه به افزایش است.
به گزارش هگمتانه، علیرضا قاسمی فرزاد روز چهارشنبه در نشست مشترک شورای آرد و نان و کارگروه تنظیم بازار کالای اساسی استان همدان افزود: ثبات قیمت‌ها در استان همدان حاصل تلاش کارگروه‌های مختلف است که همواره بازار کالاهای اساسی را رصد و کمبودها را برطرف می‌کنند.
وی ادامه داد: جهاد کشاورزی استان همدان در راستای جهش تولید تلاش زیادی داشته است و موفق شده ایم که در تولید گوشت مرغ نه تنها افزایش تولید داشته باشیم بلکه در پی صادرات آن باشیم.
استاندار همدان با تأکید بر افزایش روند خرید گندم تضمینی از کشاورزان، یادآور شد: با تلاش مراکز مختلف خرید از جمله تعاون روستایی تاکنون 12 درصد گندم تولید شده خریداری شده است و کار خرید همچنان با قوت ادامه دارد.
استاندار همدان با اشاره به اینکه ساعت کاری ادارت از ساعت 6 صبح است، یادآور شد: نانوایی‌ها باید حداقل از ساعت 5:30 صبح شروع به پخت کنند و نان را تحویل مردم بدهند.
قاسمی فرزاد همچنین با گرامیداشت ایام محرم و یاد شهدای کربلا، گفت: همان گونه که سردار عزیز ما حاج قاسم سلیمانی فرمودند، ما ملت امام حسین(ع) هستیم.
وی در ادامه با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری به مقام معظم رهبری و مردم این حضور گسترده را تبریک گفت و اعلام کرد: در 15 تیر مردم کشور با حضور 50 درصدی خود دست رد به سینه بدخواهان و دشمنان زده و موجبات ناامیدی آنان را فراهم کردند.
قاسمی فرزاد با بیان اینکه مشارکت در دور اول انتخابات به دلایلی کاهش داشت اما با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب در دور دوم حضور گسترده بود، تصریح کرد: به رئیس جمهوری منتخب تبریک گفته و پس از تنفیذ دستور وی را مطاع می‌دانیم.
به نقل از کانال اطلاع رسانی استانداری همدان، وی فضای رقابتی در انتخابات را قابل توجه خواند و افزود: برگزاری انتخابات با استحکام و وفاق مردم همراه بود و در سطح جهانی نیز بازتاب خوبی داشت.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: