صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحههگمتانه، گروه ایران و جهان: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مردم، گفت: قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکاری چون شما نیاز دارد، افراد داخل قطار را صدا کنید، صدای ما را به گوش همه برسانید.
به مسعود پزشکیان در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس خطاب به مردم نوشت: من برای ایران به صحنه آمدم حالا نوبت شماست؛ به کمک ایران بیایید.
وی با بیان اینکه قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکاری چون شما نیاز دارد، تأکید کرد: افراد داخل قطار را صدا کنید، صدای ما را به گوش همه برسانید.
به نقل از ایرنا، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان مطلب خود آورده است: دلایل و نشانه‌ها برای خطر برخورد با ایده‌های خطرناک بسیار است و اگر یکی نشویم آینده ایران در خطر است. فرصت کم است نفر به نفر، خانه به خانه، مغازه به مغازه با دوستان، خانواده و همشهریان خود صحبت کنید. آنهایی که خود بخشی از مشکل‌اند نمی‌توانند ما را نجات دهند. آینده در دستان شماست.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: