صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۰ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (May) 19

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان از دستگیری مزاحم اینترنتی که در فضای سایبری برای شهروند همدانی ایجاد مزاحمت می‌کرد، خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ محمدباقر زارعی روز چهارشنبه بیان کرد: خانم جوانی با مراجعه به پلیس فتا مدعی شد شخصی ناشناس از طریق حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام، اقدام به مزاحمت و ارسال پیام‌های توهین آمیز می‌کند.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی متهم در یکی از استان‌های همجوار شدند که با هماهنگی مقام قضایی، او را دستگیر کردند.
رئیس پلیس فتا همدان ادامه داد: متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما پس از مشاهده مستندات و ادله دیجیتال انکارناپذیر، به بزه ارتکابی اعتراف کرد.
سرهنگ زارعی با بیان اینکه متهم به همراه پرونده تکمیلی به دادسرا معرفی شد گفت: ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت در فضای مجازی جزء مصادیق مجرمانه است و با خاطیان برابر قانون به شدت برخورد می‌شود.
به نقل از ایرنا، وی افزود: کاربران در صورت برخورد با هر گونه موارد مجرمانه در فضای مجازی، می‌توانند از طریق وبگاه پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.gov.ir و یا با شماره 096380 با کارشناسان پلیس در ارتباط باشند.
ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: