صفحه 1 : زندگی با کتاب صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ایران و جهان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : زندگی با کتاب صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۶

امروز: ۶ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Sep) 28

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان‌ملایر از کشف 22 فقره سرقت در اجرای طرح جامع امنیت محله‌محور خبر داد.
به گزارش هگمتانه، احمد ساکی اظهار کرد: طرح جامع امنیت محله‌محور با هدف پاک سازی محلات آلوده و جرم خیز و برخورد با مجرمان توسط مأموران کلانتری 11 در یکی از محلات حوزه استحفاظی این کلانتری اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح، دو سارق سیم برق، یک سارق مغازه، یک سارق ساختمان‌های نیمه کاره و یک خریدار اموال سرقتی به همراه 150 متر کابل برق دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان تصریح کرد: سارقان سیم برق در بازجویی‌های به عمل آمده، به 22 فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی گفت: در این طرح یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف و پنج توزیع‌کننده مواد مخدر که به صورت باندی فعالیت می‌کردند به همراه مقادیری مواد مخدر صنعتی دستگیر شدند.
ساکی بیان کرد: پنج دستگاه موتورسیکلت به علت رانندگی مخاطره‌آمیز در معابر، عدم استفاده از کلاه ایمنی، تولید صدای نامتعارف و ایجاد آلودگی صوتی، نداشتن مدارک شناسایی و... توقیف و روانه پارکینگ شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: