صفحه 1 : زندگی با کتاب صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ایران و جهان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : زندگی با کتاب صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۶

امروز: ۶ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Sep) 28

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: فرماندار ویژه ملایر گفت: در حوزه شهر شدن «علی‌آباد دمق» بخش بزرگی از مسیر طی و پیگیری‌هایی در وزارت کشور انجام شده و همه چیز برای شهر شدن این روستا در حال مهیا شدن است.
به گزارش هگمتانه، سلمان اسماعیلی در برنامه میزخدمت روستای علی‌آباد دمق از توابع بخش جوکار ملایر اظهار کرد: میزخدمت این روستا حدود 12 مصوبه به همراه داشت که از بین مشکلات، 10 تا 12 مشکل پیگیری و حل شد.
وی ادامه داد: تاکنون اداره برق هفت میلیارد تومان در این روستا هزینه کرده و مصوب شد ترانس برق روستا نیز جابه‌جا شود.
وی با بیان اینکه در حوزه قنوات یک میلیارد تومان اعتبار آماده است و سه مورد از قنوات این روستا به‌زودی لای روبی می‌شود، افزود: مطالعات جاده شهدای روستا که چندین سال است مردم زمین اهداء کرده‌اند و اعضای شورا و دهیار زحمت کشیدند، تمام شده و در مرحله دریافت مجوز ماده 23 است و چنانچه مصوب شود، منابع و ردیف برای آن تعریف و به سرعت اجرایی می‌شود.
اسماعیلی برای تأمین اعتبار ورزشگاه این روستا قول پیگیری داد تا پس از چند سال در اختیار مردم قرار گیرد و گفت: برای روکش آسفالت جاده روستا نیز اداره راهداری قول مساعد داد در نخستین فرصت در سال کاری بعدی انجام شود.
وی با اشاره به اینکه مرحله چهار بهسازی روستای علی‌آباد دمق آماده اجراست، تأمین اعتبار شده و هفته آینده کار آغاز می‌شود، برای تأمین اعتبار 500 میلیون تومان برای هنرستان و مدرسه روستا قول پیگیری داد و شبانه‌روزی شدن درمانگاه علی‌آباد دمق و شهر زنگنه را دو اولویت مهمی دانست که به طور قطع عملیاتی خواهد شد.
به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه ملایر، اسماعیلی با بیان اینکه طرح «آبخیز تا جالیز» به عنوان یک طرح در روستای علی‌آباد دمق در دست اجراست، خاطرنشان کرد: این نظام، انقلاب و دولت سیزدهم حق مردم را ادا می‌کند، مردم هم مردم خوب و پا به کاری هستند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: