صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان با تأکید بر اینکه شهر غرق در رنگ و شادی شده است گفت: همدان مهیای استقبال باشکوه از ایام الله دهه فجر است.
به گزارش هگمتانه، سید مسعود حسینی شهردار همدان با تأکید بر بزرگداشت ایام دهه فجر و تقارن آن با ماه رجب عنوان کرد: مدیریت شهری حداکثر توان خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن ایام الله دهه فجر به کار می‌گیرد.
حسینی با اشاره به اهمیت برگزاری ایام الله دهه فجر و ایجاد شادی و نشاط در شهر افزود: مدیریت شهری با برنامه‌ریزی‌های متفاوت نسبت به سال‌های گذشته، آذین بندی‌های گسترده‌ای را در قالب نصب پرچم، ریسه، بیلبورد و بنر و چراغانی کردن میادین، ورودی‌های شهر، نورافشانی، حلقه‌های شهر و نقاط پرتردد و اماکن گردشگری تدارک دیده است.
این مقام ارشد مدیریت شهری با اشاره به اینکه باید شهروندان زیبایی، نشاط و شکوه این ایام را احساس کنند اظهار کرد: نصب ریسه‌های رنگی در شهر به مساحت20هزارمترمربع در میادین مهم شهر از جمله میدان آرامگاه بوعلی، میدان امام(ره)، پژوهش، شاهد، 13 آبان، عاشورا، امام حسن و امام حسین(ع)، میدان سردار همدانی، فلسطین و شهید مدرس بوده است.
وی در ادامه به تزیینات در تقاطع‌ها و بلوارها اشاره کرد و افزود: نصب ریسه‌های رنگی در تقاطع‌های خواجه رشید، رسالت، بعثت، تختی، میدان میوه و تره بار، بلوار بعثت، خیابان شریعتی، بلوار آیت‌ا... مطهری، چهارراه مزدقینه، پیادراه بوعلی و بلوار فاطمیه، پیاده راه اکباتان، خیابان‌های شهدا و باباطاهر بوده است.
وی با بیان اینکه شهرداری همدان با نصب پرچم، بیلبورد و بنر و فضاسازی به استقبال دهه مبارک فجر و اعیاد و مناسبت‌های ایام رجب می‌رود عنوان کرد: مناطق چهارگانه با نصب 4هزار و 270 عدد پرچم، در هر منطقه 3عدد بیلبورد در مجموع 12عدد بیلبورد نزدیک به 500مترمربع، اکران 50عدد بنر با موضوعات دهه فجر و ولادت امام علی و امام جواد(ع) به مساحت600مترمربع به استقبال این ایام می‌روند.
در ادامه حسین خانجانی رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته توسط این سازمان برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر و مناسبت‌های ماه رجب اظهار کرد: نمادهای مناسبتی نوری و فلزی در ابتدای بلوار شهید مدنی، میدان امام(ره)، میدان جهاد، آرامگاه بوعلی و امام زاده عبدالله و میدان مالیات نصب شده است.
این مسؤول در حوزه سیما و منظر شهری به نصب نمادها و تابلوهای نواری و نوری اشاره و عنوان کرد: این نمادها به تعداد 34 عدد در بلوار جهاد و 18 عدد نماد نوری پیروزی در بلوار خواجه رشید نصب شده است.
به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، حسین خانجانی موقر به سایر تلاش‌های این سازمان برای ایام دهه فجر اشاره و تصریح کرد: 64عدد عکس شهدای انقلاب و شهدای نیروی هوایی نصب می‌شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: