صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار اظهار کرد: در راستای تنظیم بازار گوشت‌قرمز، تاکنون حدود دو تن گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی در شهرستان بهار توزیع شده است.
به گزارش هگمتانه؛ در راستای تنظیم بازار گوشت‌قرمز و پیام‌های شهروندان بهاری مبنی بر اینکه توزیع گوشت منجمد در شهرستان بهار چگونه و در چه مکان‌ها و چه قیمتی است، موضوع را از مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان بهار جویا شدیم.
عبدالحسین اکبری، مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهار با اشاره به اینکه از اواسط آذرماه، گوشت‌قرمز نوسان‌های زیادی تجربه کرده و قیمت‌ها با افزایش همراه بوده است، گفت: نرخ گوشت گوساله پس از ماه‌ها ثبات قیمتی، در یک‌ماه گذشته روند افزایشی داشته است و در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز، با توجه به آخرین تصمیم قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهادکشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام آماده عرضه گوشت منجمد در وزارت جهاد کشاورزی است.
اکبری تصریح کرد: طرح توزیع گوشت منجمد در سطح شهرستان در حال اجراست و با همه بخشداری‌ها و اداره صنعت و معدن، مکاتباتی جهت معرفی مباشر توزیع انجام شده است و متأسفانه در شهر لالجین و مهاجران تاکنون درخواستی از سوی بخشداری‌ها ثبت نشده است و استقبال صنوف برای توزیع چشمگیر نیست.
به نقل از عصر همدان، مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهار اظهار کرد: بر اساس این طرح تنظیم بازار، قیمت گوشت منجمد گوسفندی برای مصرف کننده به صورت مخلوط 155هزار تومان است و از اول سال تاکنون نزدیک به دوتن عمدتا در فروشگاه‌های رفاه در شهر بهار و شهرهای صالح آباد عرضه شده است و جهاد سازندگی هیچ محدودیتی برای توزیع ندارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: