صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : محله ما صفحه 5 : محله ما صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : ایران و جهان صفحه 8 : فرهنگی

۳۱
شهریور
۱۴۰۱

شماره
۵۱۷۱

امروز: ۵ (مهر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Sep) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان روز پنج‌شنبه با حضور در دبستان پویندگان دانش‌آموزش و پرورش ناحیه 2 همدان، زنگ آغاز سال تحصیلی برای شکوفه‌ها ویژه نوآموزان کلاس اولی را به صدا درآورد.
به گزارش هگمتانه، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در این آیین گفت: هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، 33 هزار و 616 نوآموز در دوره اول ابتدایی، تحصیل را در مراکز آموزشی آموزش و پرورش استان همدان آغاز کردند.
محمود نقوی با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: شما دانش‌آموزان کلاس اولی امیدهای مملکت و شکوفه‌های علم و دانش آینده سازان این کشور هستید و باید در کشورمان افتخار آفرینی کنید.
وی خطاب به دانش‌آموزان اظهار کرد: شما دانش‌آموزان به جایی آمده اید که آینده شما در آن رقم می‌خورد و باید همه تلاش خود را به کار گیرید تا آینده‌ای درخشان پیش روی خود و خانواده داشته باشید.
نقوی تصریح کرد: تاکنون حدود 308 هزار دانش‌آموز در سامانه سناد برای تحصیل در سال تحصیلی 1402-1401 در 2 هزار و 500 مدرسه استان همدان نام نویسی کرده‌اند.
وی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود 10 هزار دانش‌آموز جامانده نیز در روزهای آینده فرآیند نام نویسی را تکمیل کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه امسال 11 هزار و 400 کلاس درس برای آموزش دانش‌آموزان آماده شده است، تصریح کرد: زنگ بازگشایی مدارس استان همدان نیز روز شنبه به صورت هم زمان با سراسر کشور نواخته می‌شود.
وی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به نوآموزان، از والدین آنان خواست تا برای برداشتن گام‌های مؤثر در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان خود همراه مراکز، مدارس و آموزش و پرورش باشند.
به نقل از ایرنا، در سال تحصیلی 1402-1401 حدود 308 هزار دانش‌آموز در بیش از 2 هزار و 500 مدرسه در استان همدان تحصیل می‌کنند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: