صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۹
خرداد
۱۴۰۲

شماره
۵۳۵۵

امروز: ۹ (خرداد) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Tuesday 2023 (May) 30

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: لزوم وحدت، داشتن یکدلی و هماهنگی است.
به گزارش هگمتانه، محمود مسگریان در هشتاد و نهمین جلسه صحن شورا که با حضور شهردار و معاونان و مدیران شهرداری و مهدی شمسی پور فرزند شهید علیرضا شمسی پور برگزار شد، افزود: داشتن وحدت، یکدلی و هماهنگی اصلی است که ما باید بتوانیم این هماهنگی را با مجریان مدیریت شهری نیز داشته باشیم تا اهداف و خواسته‌های مردم محقق شود.
مسگریان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید علیرضا شمسی پور، اظهار کرد: به حق که انتخاب شهید شمسی پور به عنوان سردار شاخص ورزش و جوانان کشور در سال 1401 از سوی وزارت ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران کشور امری شایسته و قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه شهادت بهترین راه رسیدن به اوج نقطه انسانیت است که نصیب مردان الهی می‌شود، اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ثمره خون شهدا و ایثارگران بوده و امروز تجلیل و تکریم از جامعه ایثارگری، یک وظیفه‌ مهم بر دوش مسوولان است.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان ضمن برشمردن رشادت‌ها و دلاوری‌های شهید شمسی‌پور، اظهار کرد: شهرداری همدان باید به داشتن کارمندانی همچون شهید شمسی پور به خود ببالد و این افتخاری برای مدیریت شهری است.
مسگریان در ادامه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با کارگران، اظهار کرد: علیرغم مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه کارگران هیچگاه در تقابل نظام نبودند و موضع و مطالبات خود را از افرادی که در تقابل با نظام بودند جدا کردند.
وی اظهار کرد: سعی اعضای شورای شهر همدان نیز ایجاد فضای کار و تلاش حل مشکلات معیشت کارگران زحمتکش شهرداری باشد.

 شهردار: سرمایه‌گذاری رویکرد مهم مدیریت شهری است
شهردار همدان نیز در این جلسه به ارائه خلاصه‌ای از گزارش عملکرد شهرداری در سال 1400 و برنامه‌های آتی پرداخت و گفت: شهرداری همدان سال گذشته را با تمام فراز و نشیب‌هایی که داشت با سرافرازی پشت سر گذاشت.
سید مسعود حسینی اولویت‌های مدیریت شهری را اتمام پروژه‌های نیمه تمام برشمرد و اضافه کرد: در مدیریت شهری جدید برنامه‌ریزی‌هایی برای ایجاد درآمدهای پایدار صورت گرفته که مباحث سرمایه‌گذاری از مهمترین مقوله‌ها است.
حسینی با بیان اینکه نگاه مدیریت شهری را صرفا از مباحث درآمدی تغییر داده‌ایم، یادآور شد: آینده نگری از مباحث مهمی است که در زمینه درآمدهای پایدار مد نظر ماست و در این راستا پروژه‌های تأثیرگذار مهمی تعریف شده و در حال پیگیری است.
وی ضمن بیان اقدامات صورت گرفته از برنامه‌های آتی شهرداری نیز گزارشی ارائه داد و یادآور شد: ایجاد خزانه‌داری مرکزی در راستای توسعه عدالت منابع شهری ایجاد شده است که در حال حاضر در ابتدای این مسیر هستیم.
وی همچنین به انتصابات مدیران شهرداری اشاره کرد و گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که با تربیت مدیران متخصص و توانمند، جانشین پروری را برای سال‌های آینده داشته باشیم.

   تقدیر از فرزند شهید شمسی پور در صحن شورا
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، گفتنی است، در این جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان به منظور ادای احترام به مقام شامخ شهید شمسی پور و انتخاب ایشان به عنوان شهید شاخص ورزش و جوانان کشور در سال 1401، از مهدی شمسی‌پور فرزند این شهید معظم با حضور شهردار همدان تقدیر به عمل آمد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: