صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: سرمربی شهرداری همدان گفت: اشتباه داوری باعث شکست تیم شهرداری در بازی مقابل مس کرمان شد.

رضا طلایی منش اظهار کرد: داور مسابقه در صحنه پنالتی به سود مس کرمان شتاب زده اقدام کرد و اگر فیلم مسابقه را بازبینی کند، به اشتباه خود پی خواهد برد.

وی بیان کرد: در صحنه پنالتی اتفاقی که منجر به خطای پنالتی شود، رخ نداد و داور در تصمیم خود عجله کرد.

طلایی منش خاطرنشان کرد: هر چند بارش باران و لغزنده شدن زمین هم بر کیفیت بازی ما تأثیرگذار شد اما اگر این صحنه پنالتی اعلام نشده بود، مس هرگز نمی‌توانست به گل برسد.

وی افزود: پنالتی اعلام شده مس در بدترین دقیقه بازی بود و باعث شد حریف در دقایق پایانی برای حفظ سه امتیاز شرایط بازی را تغییر دهد.

وی خاطرنشان کرد: این شکست چیزی از ارزش‌های شاگردانم کم نمی‌کند چرا که برحسب اتفاق غیرفوتبالی باختیم و داور با اشتباه مسلم سه امتیاز مهم را به حریف تقدیم کرد.

سرمربی شهرداری همدان یادآور شد: در مجموع این شکست را فراموش کرده ایم و از امروز برای حضور قدرتمند در بازی هفته آینده تلاش می‌کنیم.

وی بیان کرد: به هر حال فوتبال آبستن حواشی و اتفاق‌های مختلف است و می‌کوشیم تا این شکست ناباورانه را جبران کنیم.

تیم شهرداری همدان عصر دوشنبه با قبول شکست مقابل مس کرمان، نخستین باخت خود را در فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته 2 فوتبال کشور ثبت کرد.

شاگردان طلایی منش پس از 6 هفته بازی بدون باخت و قرار گرفتن در رده‌های بالای جدول لیگ یک، این بار تن به شکست یک بر صفر مقابل مس کرمان دادند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: