صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
شهریور
۱۴۰۰

شماره
۴۸۸۸

امروز: ۲۸ (شهریور) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Sunday 2021 (Sep) 19

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: هنوز دستورالعمل و بخشنامه‌ای مبنی بر لغو محدودیت تردد شبانه از ساعت 22 تا سه بامداد به پلیس راهور ابلاغ نشده و تا زمان اعلام رسمی و کتبی موضوع از طریق مبادی ذیربط، این محدودیت همچنان اعمال می‌شود.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ فرخ جمالی روز دوشنبه اظهار کرد: لغو محدودیت تردد شبانه منوط به اعلام کتبی ستاد مقابله با کرونا است که هنوز هیچ گونه دستورالعمل و بخشنامه‌ای دراین خصوص به پلیس راهور استان همدان ابلاغ نشده است.

وی افزود: برخی از استان‌ها به علت انجام واکسیناسیون به صورت شبانه روزی، خواستار لغو محدودیت تردد شبانه بودند که لغو این محدودیت تردد تنها در این مناطق و شهرستان‌ها مورد موافقت قرار گرفته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: کار تزریق واکسن در پایگاه‌های واکسیناسیون استان همدان از ساعت 7:30 تا 19:30 انجام می‌شود و اعمال محدودیت تردد شبانه نیز از ساعت 22 تا 3 بامداد است که هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند.

 

سرهنگ جمالی تصریح کرد: نقض محدودیت تردد شبانه با حضور مأموران پلیس راهور و همچنین دوربین‌های هوشمند نظارتی ثبت و خودرو متخلف 200 هزار تومان جریمه می‌شود.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: