صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳
مرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۴۹

امروز: ۴ (مرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2021 (Jul) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: فرماندار همدان گفت: 100 واحد مسکن روستایی مصوبه سفر دکتر نوبخت به همدان در مراحل پایانی و آماده سازی جهت بهره برداری در سفر مجدد نوبخت به استان در آینده نزدیک است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری همدان، محمدعلی محمدی در کارگروه امور زیربنایی و تأمین مسکن شهرستان همدان گفت: طرح مسکن مهر بدون تجربه قبلی و با مشکلاتی گوناگون انجام شد که عمدتا در تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز این طرح مشکل داشتیم.

فرماندار همدان با بیان اینکه جانمایی نامناسب مهمترین ایراد طرح‌های مسکن مهر بود افزود: با تجربه مسکن مهر نباید ایرادها در طرح اقدام ملی مسکن تکرار و هزینه‌های اضافی به مردم تحمیل شود.

وی با اشاره به گزارش راه و شهرسازی استان مبنی بر ثبت نام 4 هزار و 900 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در همدان و آغاز ساز و کارهای اجرای این طرح تأکید کرد: انتظار داریم اجرای طرح اقدام ملی مسکن در همدان جدی‌تر پیگیری شود و این طرح در حد حرف باقی نماند و کار دیده شود.

محمدی افزود: هنوز تعدادی از پروژه‌های مسکن مهر نیز مشکلات قانونی و پایان کار دارند که راه و شهرسازی باید به صورت موردی بررسی، اقدام حقوقی و مشکل این واحدها را رفع کند.

وی با قدردانی از اقدام اداره تعاون کار رو رفاه اجتماعی در حل مشکل تعاونی مسکن توانیابان ضایعه نخاعی همدان تصریح کرد: اعتباراتی از بهزیستی و راه و شهرسازی برای تسریع در پیشرفت این طرح تأمین شد که بهزیستی به عنوان متولی کار باید ضمن انتخاب پیمانکار قوی به نحوی اقدام کند که فصل کاری از دست نرود.

فرماندار همدان در خصوص طرح احداث 325 واحد مسکن روستایی مصوبه سفر دکتر نوبخت به همدان گفت: 100 واحد این طرح در مراحل پایانی و آماده سازی جهت بهره برداری در سفر مجدد وی به استان در آینده نزدیک است و مابقی طرح برابر اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی 4 ماه تکمیل خواهد شد.

وی در پایان گفت: مسکن موضوع مهمی است که نیاز به پیگیری و ممارست دارد و پیشبرد کار در این حوزه باید با زمان‌بندی مشخص انجام شود و اعتبارات قابل جذب طرح‌های مسکن نباید بدون اقدام باقی بماند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: