صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۱
اردیبهشت
۱۴۰۰

شماره
۴۷۹۱

امروز: ۲۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Tuesday 2021 (May) 11

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: رئیس ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان اسدآباد گفت: در شرایط کرونا متولیان امر در تمدید مجوزهای صنفی و مالیات بر درآمد بازاریان همکاری و مساعدت ویژه داشته باشند.

به گزارش هگمتانه، سعید کتابی با تأکید به کنترل بیماری کرونا اظهار کرد: نیروهای آرامستان‌ها ضامن اجرایی مجموعه خود هستند و در صورت مشاهده عدم رعایت تعهدات کفن و دفن تذکر لازم را بدهند و سریعا موارد را نیز اطلاع‌رسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه انجام کفن و دفن متوفیان حداکثر با 10 تا 15 نفر انجام شود گفت: حضور مداحان در مراسم‌ ترحیم جرم تلقی می‌شود و به طور قطع توسط دادستان جرم انگاری خواهد شد.

رئیس ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان اسدآباد بیان کرد: چاپخانه‌های سطح شهرستان حق چاپ هیچ گونه اطلاعیه‌ای را ندارند و نصب هر گونه اطلاعیه دیگر به هیچ عنوان در این شرایط قابل قبول نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در صورت برگزاری هر گونه مراسم تجمعی در روستاها هیچ بهانه‌ای از دهیاران قابل قبول نیست و باید حتما در این رابطه نظارت لازم را داشته باشند و موارد را به سرعت اطلاع‌رسانی کنند افزود: فعالیت دستفروشان نیز به دلیل سد معبر در شرایط کرونا، هیچ توجیهی ندارد و باید در این رابطه گروه‌های نظارتی شهرداری تذکرات اقناعی لازم را به افراد بدهند و نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام کنند.

کتابی با تأکید به اینکه به دلیل محدودیت‌ها و تعطیلی بازار، اتاق اصناف شهرستان نسبت به تمدید مجوز واحدهای صنفی سختگیری نکند یادآور شد: شهرداری نیز در رابطه با مالیات‌های مرتبط با درآمد توجه ویژه‌ای به مودیان خود در شرایط کرونا داشته باشند.

به نقل از فارس، وی با اشاره به شرایط قرمز شهرستان خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی برای عبور از این موج سنگین کرونا همچنان نیازمند تداوم همکاری و مشارکت مردم در رعایت محدودیت‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی هستیم، ضمن اینکه از اصناف، بازاریان و مردم نسبت به مشارکت در انجام محدودیت‌های جدید کرونایی شهر کمال قدردانی را داریم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: