صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۱
اردیبهشت
۱۴۰۰

شماره
۴۷۹۱

امروز: ۲۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Tuesday 2021 (May) 11

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر از توزیع یک‌هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های زیر پوشش این نهاد از ابتدای ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش هگمتانه، تیمور کرمی‌مقدم با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد در ماه رمضان اظهار کرد: سال‌های گذشته با کمک خیران خانواده‌های زیر پوشش در سفره‌های افطاری در مکان‌های مختلف شهرستان پذیرایی می‌شدند که از سال گذشته با توجه به وضعیت کرونا توزیع غذای گرم را در منازل انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای ماه رمضان تاکنون 11 هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های زیر پوشش این نهاد در شهرستان ملایر توزیع شد گفت: توزیع این تعداد غذا تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و به 17 هزار پرس می‌رسد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر با بیان اینکه این تعداد غذای گرم برای توزیع در بین خانواده‌های زیر پوشش با کمک مراکز نیکوکاری و خیران در حال انجام است افزود: طبخ و توزیع غذا با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی از توزیع سبدهای معیشتی بین خانواده‌های زیر پوشش و نیازمند شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای ماه رمضان تا امروز یک‌هزار بسته معیشتی توزیع شده است.

کرمی‌مقدم با اشاره به پیش‌بینی توزیع حدود 2 هزار بسته دیگر تا پایان ماه مبارک رمضان تصریح کرد: این بسته‌ها نیز از منابع امداد، کمک خیران و مراکز نیکوکاری تهیه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام نیز در حال انجام است گفت: پویش «ایران مهربان» از آبان ماه سال 98 شروع شده که سهمیه ملایر در این زمینه 16 هزار نفر بوده و تاکنون 3 هزار و 200 نفر جذب شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 8 هزار حامی از ایتام ملایر حمایت می‌کنند گفت: 2 هزار و 23 کودک یتیم و فرزندان طرح محسنین زیر پوشش کمیته امداد هستند.

وی با بیان اینکه ملایر در جذب حامیان در استان وضعیت بسیار خوبی دارد گفت: کرونا در کاهش جذب حامیان تأثیر بسیاری زیادی داشته چراکه برپایی پایگاه‌های حضوری در جذب حامیان بسیار مؤثر بود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: