صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : باغبان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ و ادب صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
فروردین
۱۴۰۰

شماره
۴۷۷۰

امروز: ۲۷ (فروردین) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Apr) 16

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند گفت: یک بهله عقاب طلایی نابالغ بیمار که در طبیعت رهاسازی شده بود توسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل محیط زیست نهاوند شد.

به گزارش هگمتانه، مهرداد سلگی اظهار کرد: یک بهله عقاب طلایی نابالغ بیمار که در طبیعت رهاسازی شده بود توسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل محیط زیست نهاوند شد.

وی با بیان اینکه این عقاب برای تیمار و بررسی وضعیت سلامت به اداره کل محیط زیست استان همدان منتقل شد تا مورد معاینه قرار گیرد گفت: عقاب طلایی پرنده‌ای شکاری است که زیستگاه آن در کوه‌های گرین است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند تصریح کرد: خوشبختانه فرهنگ زیست محیطی حمایت از حیات وحش در میان مردم جا افتاده است و دوستداران طبیعت به خوبی در این خصوص با اداره حفاظت محیط زیست همکاری می‌کنند. وی با بیان اینکه طی یک ماه گذشته این سومین مورد از تحویل و یا رهاسازی عقاب در طبیعت است که از سوی دوستداران محیط زیست صورت می‌گیرد، اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده مواردی از کمک به حیوانات و پرندگان موضوع را سریعا به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند اطلاع دهند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: