صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۰ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (May) 19

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه ایران و جهان: 4 اقدام برای به صرفه کردن بازار سیب‌زمینی برای کشاورزانی که با افت قیمت در سال جاری،‌ متضرر شده‌اند انجام می‌شود.
ایوب فصاحت، رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، اظهار کرد: 180 هزار تن سیب‌زمینی مازاد، توسط بخش خصوصی صادر شده به علاوه خرید تضمینی هم آغاز شده است؛ که بازار را به نفع کشاورزان تغییر داده است.
رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور تصریح کرد: با برگزاری برنامه‌های آموزشی و در اختیار قرار دادن تسهیلات به شرکت‌ها آنها را برای صادرات تقویت می‌کنیم تا بتوانند به صورت مستقل محصولات خود را صادر کنند.
فصاحت گفت: هدف ما ایجاد یک شبکه یکپارچه اطلاعات به منظور نظارت بر فعالیت‌های بازرگانی شرکت‌ها و تعاونی‌های شهری و روستایی است، تا بتوان از این طریق برآیند اعطای تسهیلات اعطا شده به این تعاونی‌ها را بررسی کرد، همچنین می‌خواهیم یک نظام فروش در قالب تجارت الکترونیک در بستر فضای مجازی ایجاد کنیم تا تعاونی‌ها بتوانند تولیدات کشاورزان را برای عرضه در این بستر عرضه کنند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: