صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Monday 2024 (May) 20

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت بیش از 9 میلیارد ریالی قاچاقچی سوخت در همدان خبر داد.
به گزارش هگمتانه، مرضیه یونسی روز سه شنبه اظهار کرد: شعبه سوم بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز همدان پرونده قاچاق 13 هزار و 300 لیتر نفت گاز به ارزش سه میلیارد و 70 میلیون ریال را بررسی کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: شعبه پس از رسیدگی و با توجه به ارائه نکردن مدارک قانونی، نحوه جاسازی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط تانکر و سوخت کشف شده، متهم را به پرداخت 6 میلیارد و 141 میلیون ریال جزای نقدی معادل 2 برابر ارزش سوخت محکوم کرد.
یونسی ادامه داد: همچنین شعبه متهم را به دلیل بیشتر بودن ارزش وسیله نقلیه از سوخت قاچاق به پرداخت بیش از سه میلیارد ریال معادل ارزش سوخت و در مجموع به پرداخت 9 میلیارد و 70 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
به نقل از ایرنا، مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: با گزارش مأموران پلیس امنیت اقتصادی پیرامون کشف محموله قاچاق از یک کامیون حامل، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: