صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۱
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۵۹۴

امروز: ۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Apr) 20

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: قاچاقچی لوازم خانگی به پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
به گزارش هگمتانه، مرضیه یونسی روز دوشنبه افزود: شعبه بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز به پرونده قاچاق لوازم خانگی شامل 55 دستگاه لوازم خانگی و آشپزخانه و 13 عدد لوازم یدکی به ارزش یک میلیارد و 91 میلیون ریال رسیدگی کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان اظهار کرد: شعبه پس از بررسی، با توجه به ارائه نکردن مدارک گمرکی، اتهام قاچاق را محرز و علاوه بر ضبط کالاهای کشف شده، متهم را به پرداخت 776 میلیون ریال جزای نقدی معادل ارزش کالا محکوم کرد.
به گفته یونسی، همچنین شعبه متهم را برای خودرو حامل کالای قاچاق به پرداخت 776 میلیون ریال جریمه و در مجموع به پرداخت بیش از یک میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: مأموران نیروی انتظامی در محور ملایر-همدان از خودرو سواری محموله کالای قاچاق را کشف و پرونده را به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.
وی یادآوری کرد: تعداد پرونده وارده به این اداره کل در 10 ماه امسال بیش از 12هزار فقره بود که واحدهای صنفی متخلف در این مدت 23 هزار میلیارد ریال جریمه شدند.
وی اظهار کرد: همچنین تعداد 12 هزار و 213 فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد و از این تعداد 12 هزار و 151 فقره مختومه شده است.
به نقل از ایرنا، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در این مدت یک هزار و 50 اکیپ گشت سیار و مشترک به بازرسی از بازار و واحدهای صنفی و تولیدی پرداخت و از بیش از 9 هزار واحد بازدید و تعداد 2هزار و 306 پرونده تشکیل شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: