صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۱
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۵۹۴

امروز: ۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Apr) 20

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان همدان گفت: روز جمعه 27 بهمن از ساعت 14 مجمع با حضور اعضای شورای ائتلاف در شهرستان همدان برگزار می‌شود و حاضران پس از شنیدن سخنان 10 نامزد معرفی شده به 6 نفر رای خواهند داد که در گام چهارم و در مجمع استان از میان این 6 نفر دو نفر به عنوان داوطلب مورد حمایت ائتلاف در شهرستان همدان معرفی خواهند شد.
به گزارش هگمتانه، ناصر صفائی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شورای ائتلاف برآمده از بدنه جامعه است اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از احزاب جبهه انقلاب و معتمدین هر شهرستان و استان شکل گرفته است.
وی در ادامه با تأکید بر مردمی بودن ائتلاف افزود: اعضای این تشکل که از معتمدان هستند نیز در فرایند انتخابات شرکت کرده تا بتوانند عضو هیأت رئیسه باشند لذا تلاش شده است فرایند کاملا بر اساس قواعد مردم‌سالاری دینی تنظیم و اجرا شود.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان همدان با بیان اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از وظایف ما ارائه فهرست نامزدهای مورد حمایت ائتلاف است افزود: برای انجام امینانه این وظیفه به صورت کشوری دستورالعملی تنظیم شد که شهرستان همدان نیز بر اساس آن در این حوزه فعالیت خود را آغاز کرد.
این فعال سیاسی در ادامه ضمن تشریع فرایند انتخاب نامزدها گفت: بعد از ثبت نام نامزدها در سامانه ائتلاف و اعلام آمادگی برای حضور در این فرایند از آنان برای شرکت در مصاحبه‌های حضوری دعوت شد.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان همدان برگزاری مصاحبه‌های تخصصی با نامزدهای انتخابات مجلس را گام دوم فرایند دانست و خاطرنشان کرد: سؤالات مصاحبه‌ها در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی توسط اساتید دانشگاه و نخبگان این حوزه‌ها مطرح شد.
صفایی با بیان اینکه از میان افرادی که وارد این فرایند شدند و بعد از 2 هفته انجام مصاحبه‌های مختلف 10 نفر به مجمع شورای ائتلاف شهرستان معرفی شده‌اند اظهار کرد: روز جمعه 27 بهمن از ساعت 14 مجمع با حضور اعضای شورای ائتلاف در شهرستان همدان برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: حاضران پس از شنیدن سخنان 10 نامزد معرفی شده به 6 نفر رای خواهند داد که در گام چهارم و در مجمع استان از میان این 6 نفر دو نفر به عنوان داوطلب مورد حمایت ائتلاف در شهرستان همدان معرفی خواهند شد.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان همدان در پایان با تأکید بر اینکه این تشکل خود را امین مردم می‌داند و وابسته به هیچ فرد و نهادی نیست خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که بر اساس قانون فرایند را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: