صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۲

امروز: ۲۷ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Jul) 17

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان از طراحی سامانه ناظر برای نخستین بار در همدان در راستای کنترل بر بازار و نظارت بر قیمت‌ها خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سیدمجتبی حسینی دیروز با بیان اینکه در راستای کنترل بر بازار و نظارت بر قیمت‌ها تیم‌های نظارتی و شدت نظارت افزایش پیدا کرده است اظهار کرد: سامانه ناظر نیز در این راستا طراحی و در روزهای آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه به منظور اطلاع‌رسانی عمومی سامانه ناظر، باید تمام اطلاعات اتحادیه‌ها در سامانه ثبت شود افزود: هم اکنون در مراحل پایانی ثبت 49 اتحادیه موجود در سامانه ناظر هستیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با تأکید بر اینکه طی روزهای آتی این سامانه رونمایی می‌شود یادآور شد: مردم با وجود این سامانه می‌توانند از قیمت‌ کالا و خدمات مطلع شوند و نوعی نظارت و کنترل در پی دارد.
وی متذکر شد: چنانچه شهروندان شکایتی از واحدهای صنفی داشته باشند می‌توانند موضوع شکایت را در این سامانه به ثبت برسانند تا در اولین فرصت رسیدگی شود، بنابراین دیگر قابلیت سامانه پیگیری شکایات مردمی است.
به نقل از فارس، حسینی در پایان با اشاره به اینکه سامانه ناظر برای نخستین بار در استان و کشور اجرایی می‌شود و در راستای کنترل قیمت طراحی شده است اضافه کرد: اصناف نیز در اجرای این سامانه مشارکت خوبی دارند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: