صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۳۸

امروز: ۲۷ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Jun) 16

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: رویداد بزرگ فرهنگی ورزشی «من و دختر گلم» به همت سازمان فرهنگی شهرداری همدان طی دو روز در باشگاه شهرداری همدان در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار هگمتانه،طی دو روز رویداد بزرگ فرهنگی ـ ورزشی «من و دختر گلم» به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و با حضور مادران و دختران آنها به مناسبت روز دختر در باشگاه ورزشی سازمان شهرداری همدان برگزار می‌شود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه به فراخور مناسب‌ها و اعیاد مختلف سازمان‌ فرهنگی شهرداری همدان برنامه‌هایی را در شهر همدان پیش‌بینی می‌کند اظهار کرد: جشن «من و دختر گلم» نیز از سلسله مراسم‌ دهه کرامت و به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در شهر همدان برنامه‌ریزی شده است.
هادی بلاغی با اشاره به اینکه برنامه‌های دهه کرامت با مشارکت سازمان شهرداری و حوزه‌های مختلف مناطق و سازمان‌ها در حال برگزاری است گفت: ابتدا اهتزاز پرچم رضوی را در چهارراه پژوهش داشتیم و جشن روز دختر نیز در سالن ورزشی ابن سینا برگزار شد؛ امروز هم در مجموعه باشگاه شهرداری همدان جشن مادر و دختری با برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود.
وی با تأکید به اینکه در ادامه دهه کرامت در میدان امام (ره) غرفه‌ها و چایخانه رضوی مستقر می‌شود و در اختتامیه این برنامه‌ها جشن بزرگ روز ولادت امام رضا(ع) را در میدان امام(ره) همدان خواهیم داشت خاطرنشان کرد: برنامه‌ای چون «نغمه‌های هگمتانه» به مدت 10 شب برگزار می‌شود.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز در ادامه در گفت‌وگو با خبرنگارهگمتانه با بیان اینکه 15 غرفه در حوزه ورزشی و فرهنگی نظیر آموزش شهروندی، جوانی جمعیت، سلامت، کسب و کار خانگی در این برنامه پیش‌بینی شده است اظهار کرد: دو غرفه خوراکی با هدف توجه به سلامتی راه‌اندازی شده و مواد غذایی چون لقمه ساده و بستنی در بین جمع حاضر توزیع می‌شود.
هادی بلوری با تأکید به اینکه هدف از برگزاری این برنامه آن بود که فضای شاد و مفرحی را به مناسبت روز دختر برای دختران شهر همدان به همراه مادرانشان رقم بزنیم گفت: اجرای موسیقی، مسابقه، قرعه‌کشی، برنامه عمو حمید، تعبیه وسایل بازی برای کودکان در این مراسم پیش‌بینی شده است.
وی با بیان اینکه جشن «من و دختر گلم» امروز نیز از ساعت 15:30 تا 19:30 برگزار می‌شود گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از این مراسم صورت گرفته است که تصور می‌شود در هر روز شاهد حضور1500 نفر شرکت کننده باشیم.
معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بیان کرد: ثبت‌نام از مادران و دختران از طریق مساجد و پایگاه‌های شهر و نیز از راه فرهنگسراهای شهرداری انجام شد و با قرار گرفتن تعدادی اتوبوس توانستند به سهولت در این مراسم حضور داشته باشند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: