صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۳ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Mar) 23

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: گل یکی از نمادهای بهار است و این روزها شهرداری همدان در تمام نقاط شهر و میادین اقدام به گل کاری برای استقبال از بهار کرده است و این رویکرد هر ساله مدیریت شهری در واقع سلامی به بهار و فصل شکفتن است.
به گزارش خبرنگار هگمتانه، همه ساله در آستانه سال نو شهرداری همدان اقدامات متنوعی را برای ورود به سال جدید انجام می‌دهد که یکی از مهمترین‌های آن رسیدگی به فضای سبز، درخت کاری و کاشت گل‌های فصلی است.
امسال نیز معاونت خدمات شهری شهرداری و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان در آستانه ورود به سال 1402، با گل کاری، فضایی زیبا در شهر ایجاد کرده اند و شهروندان را در تازگی طبیعت و نونواری زندگی شریک کرده‌اند.
شهرداری در سال‌های اخیر کوشیده از گیاهان کم آب بر در شهر استفاده کند و در این زمینه حتی از کشت گیاهان دارویی نیز غافل نبوده و تلاش کرده گیاهان سازگار با اقلیم را در شهر پرورش دهد و کشت نماید.
اکنون در هر نقطه‌ای که چشم بگردانی، شهر غرق گل‌های رنگارنگ است و به همت شهرداری همدان شهر در قرق طبیعت ناب بهاری درآمده و معابر چشم نواز شده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: