صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه فرهنگی: ثبت‌نام صاحبان ایده برای حضور در رویداد پرتاب (پیچینگ) «100*100» سیزدهمین جشنواره فیلم 100 آغاز شد.
به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم 100، ثبت‌نام رویداد پرتاب (پیچینگ) «100*100» که در بخش جنبی سیزدهمین جشنواره فیلم 100، برگزار خواهد شد، از پنجم بهمن آغاز شده و تا پانزدهم بهمن ادامه خواهد داشت.
در این رویداد که با هدف نزدیکی سرمایه به علاقه‌مندان و تولیدکنندگان فیلم کوتاه و با حمایت سازمان سینمایی سوره در دستور کار جشنواره فیلم 100 قرار گرفته، صاحبان ایده، طرح فیلم‌های کوتاه خود را در برابر سرمایه‌گذاران ارائه خواهند کرد و می‌توانند در یک فضای شفاف و عادلانه به جذب سرمایه برای تبدیل ایده خود به فیلم بپردازند.
علاقه‌مندان و ایده‌پردازان برای شرکت در این رویداد می‌توانند طرح خود را، بدون محدودیت در ژانر و برای فیلم‌های یک تا 40 دقیقه‌ای، تا سقف 1200 کلمه و در فایل ورد، به همراه برآورد هزینه تولید و مشخصات صاحب طرح به آدرس 100partab@gmail.com ارسال کنند.
از صاحبان آثار ارسال شده به جشنواره فیلم 100، در صورت دارا بودن شرایط اولیه برای شرکت در دوره کارگاهی و راهبری دعوت به عمل خواهد آمد و در مرحله بعد آثاری که پرونده آنها توسط اساتید کارگاه مورد قبول واقع شود، به رویداد پیش‌پرتاب دعوت شده و پس از داوری عملکرد ارائه‌دهندگان، بهترین پرتاب‌ها، برای حضور در رویداد نهایی انتخاب خواهند شد.
برای اطلاع از جزییات بیشتر به وبگاه جشنواره به آدرس www.100fest.com مراجعه کنید.
سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره نهم تا دوازدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: