صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۳ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Mar) 23

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای از آموزش گوهر تراشی خبر داد و گفت: طرح‌های کهاد و نخلستان با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برگزار می‌شود.
به گزارش هگمتانه، وهب مختاران از راه‌اندازی و برگزاری دوره تعمیر و نگهداری هواپیما خبرداد و بیان کرد: برنامه‌ریزی آموزش‌های مهارتی بر اساس تقاضا و ایجاد اشتغال به‌صورت تولیدی آموزشی است.
مختاران فعالیت آموزشی و پرثمر کارآفرینان را در مراکز فنی و حرفه‌ای مطرح کرد و گفت: یکی از مأموریت‌های شورای مهارت اجرائی کردن سند مهارتی است.
وی اظهار کرد: لازم است بدانیم در هر شهرستان به چه میزان نیروی کار نیاز است و برای آینده بازار کار در چه حوزه‌هایی باید نیرو تربیت کنیم.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان با اشاره به اینکه آموزش خوب تضمین کننده پرورش افراد متخصص در جامعه خواهد بود، گفت:طرح آموزشی سامانه 2 گانه (دوآل) آلمان با ارائه آموزش در رشته گوهر تراشی و تراش سنگ‌های قیمتی با مشارکت ایمیدرو، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در اشتغال آینده جوانان این مرز و بوم تأثیر بسزایی خواهد داشت.



ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: