صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده ولی فقیه در استان همدان با ضروری دانستن آماده سازی زیرساخت‌ها برای توانمندسازی معلولان گفت: فراهم کردن زیرساخت مناسب برای این دسته از هموطنان، مطالبه به حق آنها به شمار می‌آید.
به گزارش هگمتانه، آیت‌ا... حبیب‌الله شعبانی روز دوشنبه در مراسم روز جهانی معلولان اظهار کرد: با افزایش توانمندی‌های معلولان و ظهور و بروز استعدادهای آنها، این قشر از جامعه‌ به افراد مولد برای حل مشکلات کشور و اداره زندگی خودشان تبدیل می‌شوند.
وی خواستار ظهور و بروز استعدادهای کودکان دارای معلولیت‌ با هم افزایی و همکاری تمام مسؤولان شد و ادامه داد: این کودکان در برخی از رشته‌ها دارای استعدادهای زیادی هستند که باید شناسایی و در جهت شکوفا کردن آنها گام برداشت.
امام جمعه همدان با بیان اینکه شفافیت و زلال بودن جمعیت معلول باعث می‌شود انسان احساس نشاط کند تصریح کرد: زمانی که انسان با این قشر از جامعه مواجه می‌شود و توانایی‌های آنها را مشاهده می‌کند، کوهی از عظمت و ظرفیت را در وجودشان می‌بیند.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه مسؤولان باید حرف و مشکلات جامعه معلولان را بشنوند یادآور شد: بارها گله‌مندی جامعه معلولان نسبت به زیر ساخت‌ها را شنیده و به مسؤولان منتقل کرده‌ایم، بنابراین از آنها می‌خواهیم تا عدالت را در این زمینه رعایت کنند.
آیت‌ا... شعبانی با اشاره به اینکه رئیس جمهور در دیدار با معلولان وعده‌هایی در رابطه با مسکن و اشتغال جامعه معلولان مطرح کرد، گفت: بر همین اساس مدیران استانی باید به صورت جدی پیگیر این وعده‌ها باشند تا تحقق یابد. به نقل از ایرنا، در پایان این مراسم ضمن اهدا لوح به امام جمعه همدان به پاس همراهی با جامعه معلولان استان، از تعدادی از دانش ‌آموزان برتر معلول قدردانی شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: