صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : فرهنگی صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۰
مرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۱۳۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Friday 2022 (Aug) 12

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و دستگیری باند سارقان مسلح موتورسیکلت و کشف 50 دستگاه انواع موتورسیکلت، 12 قبضه کلت و 330 عدد تیر جنگی خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سردار "سلمان امیری"، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهر همدان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با بکارگیری شگردهای پلیسی و بهره گیری از تمامی امکانات درون و برون سازمانی در کمتر از یک هفته، سارقان را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: متهم در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات فنی، به 50 فقره سرقت موتورسیکلت در همدان اعتراف کرد و در بازرسی از خودرو وی، تعدادی ادوات سرقت از جمله دیلم، سنگ فرز و غیره کشف شد.
امیری افزود: در این رابطه پس از انجام تحقیقات میدانی گسترده سرانجام، خریدار اصلی اموال مسروقه و فروشندگان سلاح جنگی دستگیر و 50 دستگاه انواع موتورسیکلت، 10 قبضه سلاح جنگی، 2 قبضه سلاح شکاری و 330 عدد فشنگ جنگی از آن‌ها کشف شد.
به نقل از ایرنا، وی یکی از دلایل سرقت این موتورسیکلت‌ها را رعایت نکردن اصول امنیتی و حفاظتی توسط صاحبان آنان عنوان کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: