صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۶
تیر
۱۴۰۱

شماره
۵۱۰۲

امروز: ۶ (تیر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (Jun) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: تعطیلات خرداد همدان را در شمار استان‌های پرمسافر قرار داد به نحوی که 90 درصد ظرفیت اقامتگاه‌های همدان پر شد و 34 هزار و 18 گردشگر در استان اقامت داشتند.
به گزارش هگمتانه، علی خاکسار روز گذشته با بیان اینکه در تعطیلات 11 تا 15 خردادماه، 34 هزار و 18 مسافر در استان همدان اقامت داشتند اظهار کرد: در این ایام مسافران در هتل‌ها، مجتمع‌های گردشگری، مهمان‌پذیرها، هتل آپارتمان‌ها و خانه مسافرها اقامت داشتند که بیشترین میزان اقامت متعلق به خانه‌مسافرها بود.
وی عنوان کرد: اقامتگاه‌های بوم‌گردی، اقامت در تاسیسات اقامتی ادارات و آموزش و پرورش و اقامتگاه‌های موقت اسکان نیز میزبان مسافران بودند.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه 325 هزار و 255 بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان صورت گرفت گفت: در بین آمار بازدیدکنندگان، جاذبه‌های تاریخی با 124 هزار و 631 مورد بازدید بیشترین آمار را به خود اختصاص داد و جاذبه‌های طبیعی با 103 هزار و 438 مورد دومین بخش بازدید مسافران بود.
وی در پایان بیان کرد: طی این مدت 32 مورد بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر مسافرتی، غذاخوری ها، مراکز پذیرایی و بین‌راهی صورت گرفت که 19 مورد متعلق به بازدید از مراکز اقامتی بود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: