صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۳۸

امروز: ۲۷ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Jun) 16

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: خیابان صنعتگر همدان در راستای رفاه حال اهالی به همت شهرداری منطقه 3 با هزینه‌ای بالغ یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان افتتاح شد.

به گزارش هگمتانه، بعد از ظهر پنجشنبه آیین افتتاح خیابان صنعتگر با حضور شهردار همدان، رئیس و اعضای شورای شهر همدان و جمعی از کسبه این خیابان برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این آیین با بیان اینکه این دست از پروژه‌های عمرانی وظیفه ذاتی شهرداری است عنوان کرد: افتتاح این پروژه نشان از خدمت‌رسانی شهرداری در تمام مناطق اعم از پایین و بالای شهر دارد.

محمود مسگریان در ادامه از ضرورت رسیدگی به مناطق محروم شهر یاد کرد و گفت: شورای شهر همدان خواستار توسعه متوازن شهر است به طوری که همه مردم در اقصی نقاط شهر از پروژه‌های عمرانی که سبب تسهیل در امور است بهره‌مند شوند.

شهردار همدان نیز در بخش دیگر این افتتاحیه بیان کرد: در حوزه پروژه‌های عمرانی در منطقه 3 اقدامات گسترده و بزرگی صورت گرفته اعم از تفکیک سایت 36 هکتاری بلوار امام خمینی( ره)، تعریض بلوار سردار همدانی به سمت فرودگاه، کف‌سازی سرگذر، پارک 6.5 هکتاری و غیره که جای تقدیر و تشکر دارد.

سیدمسعود حسینی با تأکید بر اینکه ساماندهی ورودی‌های شهر جزو برنامه‌های اصلی باید در دستور کار گیرد اضافه کرد: در سال جاری بالغ بر 60 هزار تن آسفالت‌ریزی معابر انجام شده که 35 هزار تن از این میزان معادل 50 درصد در شهرداری منطقه 3 صورت گرفته است. وی به فعالیت بی‌دریغ مدیران جهادی اشاره کرد و گفت: تلاش مدیران و عوامل اجرایی باید به عنوان موضوعی مهم نهادینه شود تا شاهد توسعه همه جانبه سطوح مختلف جامعه باشیم.

شهردار همدان در قسمت پایانی سخنانش رفع مشکل ترافیکی پل سردار شهید همدانی و خلق ثروت در شهر برای مالکان را از فواید مهم پروژه خیابان صنعتگر دانست و افزود: اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر بر مبنای کار تحقیقاتی بسیار ارزشمند است.

مدیر منطقه 3 شهرداری همدان نیز در این آیین ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان اظهار کرد: احداث معبر صنعتگر در راستای رفاه حال اهالی این منطقه در دستور کار گرفت.

محمدرضا فیضی‌منش با اشاره به اینکه این پروژه بر اساس ردیف بودجه مصوبه سال جاری با اعتبار داخلی شهرداری منطقه 3 و با هزینه‌ای بالغ یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان اجرایی شده است افزود: عملیات اجرایی این خیابان 20 روز به طول انجامید و در مدت زمان کوتاهی به بهره‌برداری رسید.

به نقل از فارس، وی با تأکید بر اینکه عرض این معبر 12 متر و سطح آن 6 هزار مترمربع است خاطرنشان کرد: این معبر حاصل تلاش شبانه‌روزی همکارانم در شهرداری منطقه 3 و دیگر مراکز مدیریت شهری است.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: