صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد 5 گزینه برای استانداری همدان از سوی نمایندگان مجلس استان، گفت: متأسفانه بسیاری از مدیران استانی تحرک لازم را برای خدمت ندارند و کارها کند پیش می‌رود، نیاز است هرچه زودتر این تغییر و تحولات مدیریتی صورت بگیرد.

به گزارش هگمتانه، کیومرث سرمدی با اشاره به روند انتخاب استاندار در همدان، اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان در دادن مشورت و اسامی افراد پیشنهادی جلساتی داشته که 5 نفر در قالب فرم وزارت کشور اعلام شده است.

وی با بیان اینکه انتخاب استاندار از وظایف قانونی وزیر کشور است و نمایندگان می‌توانند نظر مشورتی خود را بدهند، گفت: ما منتظر هستیم که با بررسی گزینه‌های پیشنهادی نمایندگان استان و یا بعضاً  گزینه‌هایی که خود دارند، استانداری برای استان انتخاب شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با تأکید بر تعیین تکلیف هرچه سریعتر انتخاب استاندار همدان، تصریح کرد: اگرچه هنوز زمان زیادی از پیشنهاد تعدادی افراد به عنوان استاندار از سوی مجمع نمایندگان مجلس استان نمی‌گذرد، اما انتظار می‌رود که هرچه زودتر این امر تعیین تکلیف شود.

وی گفت: متأسفانه مدتی است که بسیاری از مدیران استانی تحرک لازم را برای خدمت ندارند و کارها کند پیش می‌رود، بنابراین نیاز است هرچه زودتر این تغییر و تحولات مدیریتی صورت بگیرد.

سرمدی در خصوص انتخاب مدرس خیابانی، وزیر پیشین صنعت برای استانداری سیستان و بلوچستان و شایعه حقوق نجومی او، گفت: انتخاب استاندارانی که در رزومه کاری سرپرستی وزارت را داشتند، از یک دیدگاه کار مثبتی است چراکه می‌تواند در حل مشکلات کمک کند، اما باید حتماً به سوابق افراد و توانمندی و پیشینه آنها هم توجه شود.

به نقل از عصر همدان، وی ادامه داد: اینکه حقوق نجومی آقای خیابانی چقدر سندیت دارد، اطلاعی ندارم و ما هم در حد همان فضای مجازی شنیده‌ایم، اما اگر این موارد صحت داشته باشد، از در دولت انقلابی آقای رئیسی انتظار مردم، انتخاب افرادی است که مقید به ضوابط و قوانین باشند و به نوعی درد مردم را درک کنند، لذا اگر یک مسؤول حقوق نجومی داشته باشد، به نظر بنده این اشکال دارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: