صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری نخستین نشست ستاد نهضت پیشرفت بانوان همدان در راستای انسجام بخشی برنامه‌های این قشر خبر داد.

به گزارش هگمتانه، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری از برگزاری نخستین نشست ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان در روز 28 شهریورماه خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه برنامه‌ها، سیاست‌ها و مأموریت‌های ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در این نشست اعضای ستاد در شهرستا‌ن‌های مختلف از بین ظرفیت‌های حوزوی، دانشگاهی، ورزشکاران، اصناف، نوجوانان، جوانان و فرهیختگان و بخش‌های مختلف جامعه دور هم جمع می‌شوند گفت: رویکرد این مجموعه در هر شهرستان این است که جمع فرهیخته با بهره‌گیری و هم‌افزایی کامل با تمام مجموعه‌های بانوان در آن شهرستان به مسائل این قشر بپردازند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان بیان کرد: این اعضا مسائل حوزه بانوان را در آن شهرستان بر اساس زیست بوم آنجا شناسایی کنند و با احصا ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و اولویت مسائل، برای حل مشکلات حوزه بانوان برنامه بلندمدت و کوتاه‌مدت طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: