صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه ایران و جهان: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و تقویت توانمندی ها، میزان صدور گذرنامه به حدود 60 هزار جلد در روز رسیده است.
سردار احمدرضا رادان در حاشیه آیین افتتاح افزایش ظرفیت صدور گذرنامه در اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: درخواست گذرنامه به عنوان یکی از چالش‌های اساسی به خصوص در ایام اربعین مطرح بوده؛ لذا در ادامه تکریم زائران ابا عبدالله الحسین (ع) و کسانی که از خدمات انتظامی پلیس بهره مند می‌شوند بحث صدور گذرنامه‌های زیارتی در کنار گذرنامه‌های عادی به عنوان یک راه حل توانست تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کند.
فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و تقویت توانمندی ها، روزانه 20 هزار جلد به ظرفیت صدور گذرنامه افزوده شده یعنی میزان صدور گذر نامه به حدود 60 هزار جلد در روز رسیده است.
سردار رادان با اشاره به اینکه افرادی که می‌خواهند به تازگی گذرنامه زیارتی دریافت کنند، گفت: این افراد می‌توانند از طریق سامانه‌های مجازی و برنامه کاربردی "پلیس من" بخش گذرنامه را انتخاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت که در اولین فرصت گذرنامه زیارتی با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.
صدور گذرنامه زیارتی در کمترین زمان
هزینه صدور گذرنامه زیارتی 65 هزار تومان است
تأکید ایران و عراق بر تسهیل تردد زائران اربعین/ ساماندهی کولبران در دستور کار است
وی به مردم توصیه کرد: شهروندان گرامی برای تهیه گذرنامه با مدیریت زمان درخواست‌های خود را به روزهای آخر موکول نکنند چرا که زمان انتظار برای دریافت گذرنامه بستگی به میزان درخواست‌ها و فرصت باقی مانده دارد.
سردار رادان در خاتمه عنوان داشت: تاکنون پلیس و وزیر کشور عراق نهایت همراهی و همکاری را در خصوص تسهیل تردد زائران داشته اند و امیدواریم امسال نیز سفر اربعین برای زائران گرامی بدون ایستایی و در کمال صحت و سلامت انجام شود.
فرمانده کل انتظامی کشور افزود: از همه کسانی که در امر تسریع صدور گذرنامه‌ها تلاش کرده اند که انصافا طی سال گذشته تاکنون اقدامات بسیار ویژه‌ای صورت گرفته صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم چرا که یک اقدام مدیریتی و جهادی باعث شد تا به ظرفیت مناسبی در صدور گذرنامه برسیم و همه این اقدامات در راستای تکریم زائران اربعین حسینی (ع) صورت گرفته است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: