صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحههگمتانه، گروه ایران و جهان: «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به آنچه در هشت سال منتهی به سال 1400 رخ داد، گفت: رشد منفی و صفر شایسته کشوری با یک جهان فرصت نیست.
«سعید جلیلی» روز یکشنبه در نخستین روز از تبلیغات مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز در نقطه حساس و بزنگاه تاریخی هستیم و با دقت به نقطه حساس تاریخ، جای هیچ درنگ و تعارف نیست.
وی با تأکید بر اینکه هر یک از ما مسؤولیتی سنگین و سترگ بر عهده داریم، افزود: امروز دور هم جمع شدیم چرا که به شکل تمدنی و تاریخی به ویژه فناوری، امروز در موقعیتی هستیم که در طول تاریخ بی نظیر است.
به نقل از ایرنا، جلیلی با اشاره به آنچه در هشت سال منتهی به سال 1400 گذشته است، خاطرنشان کرد: در این سال‌ها رشد منفی و صفر را شاهد بودیم آن هم برای کشوری که یک جهان فرصت داردارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: