صفحه 1 : گردشگری صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : گردشگری صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۳

امروز: ۲۸ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Thursday 2024 (Jul) 18

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: مسؤول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی همدان گفت: مبارزه با فساد از ویژگی‌های مهم یک رئیس جمهور موفق است که باید مورد توجه شخصی که در آینده در این سمت قرار می‌گیرد، باشد.
حجت الاسلام جلال سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار هگمتانه با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو در کشور اظهار کرد: برگزاری انتخابات همواره در جمهوری اسلامی ایران حساس بوده است اما برخی مواقع این حساسیت دو چندان می‌شود، به ویژه اینکه فضای بین‌المللی موجود به نفع جمهوری اسلامی بوده و فضای داخلی نیز با شهادت شهدای راه خدمت حال وهوای دیگری یافته و خیلی‌ها وظیفه ادای دین در راه این شهدا را دارند.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران در تشییع پیکر شهدای خدمت و در راس آنها شهید آیت‌ا... رئیسی همدلی خود را به نمایش گذاشتند و اینکه قدردان راه این شهدا هستند گفت: آنها نشان دادند که همواره رهرو راه آرمان‌های انقلاب و نظام خواهند بود.
مسؤول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی همدان با بیان اینکه شرکت در انتخابات صحنه‌ عملی پایبندی مردم به آرمان‌هایشان است خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت حضور مردم در این انتخابات نسبت به دوره‌های قبلی، امیدواریم مردم حضور چشمگیر و حداکثری را در این دوره نیز داشته باشند.
وی با اشاره به نقش رئیس جمهور در سرنوشت و آینده کشور افزود: رئیس جمهور سکاندار اجرایی کشور است و بودجه کشور در دست دولت و اوست و تمام کارهای اجرایی هم به نحو مستقیم و غیرمستقیم به دولت و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری رئیس جمهور برمی گردد.
وی با بیان اینکه نقش رئیس جمهور کم‌نظیر بلکه بی‌نظیر است و سیاست رئیس جمهور و همت دولت تعیین کننده اصلی در اداره کشور خواهد بود گفت: رئیس جمهور آینده باید ویژگی‌های شهید آیت‌ا... رئیسی را داشته باشد، یعنی مردمی بودن، از جنس مردم بودن، دغدغه و مشکلات مردم برایش مهم باشد و به تعبیر مقام معظم رهبری خستگی نشناسد.
سبحانی مبارزه با فساد را از ویژگی‌های مهم یک رئیس جمهور موفق دانست و گفت: داشتن دغدغه معیشت مردم و پایبندی به آرمان‌های انقلاب از دیگر ویژگی‌های مهم یک رئیس جمهور است.
وی با اشاره به اینکه در دنیا کنونی هیچ جایی مانند مردم ایران را پیدا نخواهیم کرد که آنقدر همدلانه با مسؤولان با وجود تمام مشکلات همراه باشند افزود: امام (ره) تعبیری داشتند که مردم ما از مردم صدر اسلام هم بهتر هستند؛ واقعا این تعبیر شایسته مردم ایران است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: