صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۳۸

امروز: ۲۷ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Jun) 16

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) همدان از جذب 12 هزار و 400 حامی یتیم جدید از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان خبر داد.
به گزارش هگمتانه، غلامرضا مجیدی روز یکشنبه با اشاره به طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام(ره) و جلب مشارکت‌های مردمی در این زمینه اظهار کرد: حامیان می‌توانند با انتخاب یک یا چند فرزند معنوی و پرداخت ماهیانه کمک‌های خود یاریگر آنها باشند.
وی تعداد کل حامیان استان را 76 هزار نفر اعلام کرد و گفت: حامیان در سال گذشته هزار و 235 میلیارد و 750 میلیون ریال به فرزندان تحت حمایت خود در قالب مساعدت ماهیانه کمک کردند که از این مبلغ 99 درصد نقدی و مابقی به صورت کالا بوده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) استان همدان تعداد فرزندان تحت حمایت طرح محسنین و اکرام ایتام را بیش از 15 هزار نفر برشمرد و افزود: هریک از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد دارای شماره کارت‌بانکی اختصاصی هستند.
مجیدی اظهار کرد: تمامی کمک‌های نقدی حامیان نیکوکار به‌صورت مستقیم به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌شود و همشهریان نوع‌دوست برای مشارکت در این طرح و پذیرش حمایت ایتام و فرزندان نیازمند، می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان، از پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir نیز استفاده کنند.
به نقل از ایرنا، وی در مورد طرح "اکرام ایتام و محسنین" گفت: مردم می‌توانند در این طرح که به نوعی جذب حامی است ثبت نام کرده و یک تا چند یتیم را زیرپوشش قرار دهند و ماهانه مبلغی را به حساب مستقیم خود یتیم واریز کنند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: